TÇD TOPLUK DÖVME;  Sıcak Dövme ürün imalat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız; Sıcak Dövme yedek parça sektöründeki ihtiyaca " Topluk Dövme"  kalitesiyle en ekonomik şekilde cevap vermek amacıyla kurulmuştur.

İmalatımız;

Ürün kalıp tasarım, Sıcak dövme otomotiv yedek parçaları, sıcak dövme tarım makinası parçaları, sıcak dövme enerji sektörü parçaları, sıcak dövme inşaat sektörü parçaları, sıcak dövme dişli ve diğer sıcak dövme parçalardan oluşmaktadır.

Topluk Dövme;

Yüksek teknolojiye sahip makineleri ve akılcı üretim performansı ile en iyi hizmeti sunmaktadır. Firmamız; Müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla makine parkurunu genişletmiştir.

MİSYONUMUZ;

Teknolojik sistemleri uygulayarak, Sıcak Dövme sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ;

Sıcak Dövme sektöründe servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak "Topluk Dövme"  isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak,  Konusunda lider, saygın, çalışanı , tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, iyi yönetilmiş süreçlerle müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmak ve bu işler yaptırılmak istendiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olmaktır.

 
 
İlhami TOPLUK

Firma Sahibi